Roald Christensen - Kontakt oss

Roald Christensen
Daglig leder
Tlf: 55 94 76 11
Mob: 992 32 222
roald@internsikring.no

Olav Eikenes - Kontakt oss

Olav Eikenes
HMS/KS
Tlf: 55 94 76 36
Mob: 932 14 286
olav@internsikring.no

Janne Nore - Kontakt oss

Janne Nore
Sentral Godkjenning
Tlf: 55 94 76 40
Mob: 911 45 026
janne@internsikring.no

Tor Kristian Fosse - Kontakt oss

Tor Kristian Fosse
Faktura
Tlf: 55 94 76 35
Mob: 991 60 738
tor@internsikring.no

Johnny Fjetland - Kontakt oss

Johnny Fjetland
Kundeservice
Tlf: 55 94 76 15
Mob: 920 32 476
johnny@internsikring.no

Truls Arveschoug - Kontakt oss

Truls Arveschoug
Controller
Tlf: 55 94 76 33
Mob:915 81 775
truls@internsikring.no

BESKJED / BESTILL